Wraz z Tomkiem Wyką znajdujemy się obecnie na lotnisku w Nowym Jorku, czyli przedostatnim przystanku naszej podróży do Las Vegas. W Nevadzie już we wtorek rozpoczną się największe targi elektroniczne świata – Consumer Electronic Show (CES) – które będziemy dla Was relacjonować. Wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać.

CES co roku przyciąga producentów w branży elektroniki użytkowej, oprogramowania, motoryzacji oraz innych pokrewnych produktów i usług. W Las Vegas spodziewamy się zobaczyć nowości dotyczące komputerów osobistych, sieci 5G, gamingu, telewizorów, dronów, smartfonów, sztucznej inteligencji, autonomicznych środków transportu, słuchawek, rozwiązań smart home oraz rozmaitych gadżetów.

W Las Vegas pojawią się najwięksi producenci świata technologii (za wyjątkiem stroniącego od tego typu imprez Apple) oraz mniejsze firmy, które za sprawą opracowanych innowacji chcą przebić się do świadomości klientów i zagarnąć część rynku dla siebie. Już teraz wiemy, że będziemy mogli opisać dla Was nowości od Samsunga, LG, Hyundaia, Mercedes-Benz, ale też Fibaro.

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na dedykowanej podstronie. Partnerem relacji jest ING Bank Śląski.

Luźne relacje z naszego wyjazdu możecie także śledzić na Snapchacie oraz Instagramie.

Snapchat Instagram