Najnowsze doniesienia sugerują, że Google pracuje nad wprowadzeniem tryby ciemnego do swojej przeglądarki Chrome, przeznaczonej dla systemu macOS.

Deweloperzy Google zaimplementowali w przeglądarce Chromium tryb ciemny i wersja ta jest aktulanie sprawdzana. Należy pamiętać, że amerykański gigant zanim wprowadzi do Google Chrome jakieś nowości, najpierw je testuje. Dopiero funkcja, która przejdzie pełną ścieżkę weryfikacji, implementowana jest do oficjalnej wersji przeglądarki. Poniżej znajdują się grafiki przedstawiający potencjalny wygląd trybu ciemnego w Google Chrome - tak wygląda trym ciemny w programie Chromium.

Dark mode Google Chrome

Dark mode Google Chrome

Dark mode Google Chrome

Prawdopodobnie nie wszyscy wiedzą, ale pierwszym etapem testów jest wprowadzenie nowości do aplikacji Chromium, następnie trafiają one do Canary, a później odpowiednio do Chrome Dev, Chrome Beta oraz na końcu do finalnej wersji przeglądarki Chrome.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019