W tym roku głośnik HomePod trafił do sprzedaży w Niemczech, Francji, Hiszpani, Meksyku oraz w Kanadzie. Natomiast w przyszłym roku urządzenie to będzie dostępne w Państwie Środka.

Na stronie internetowej Apple, pojawiła się informacja o tym, że HomePod na początku przyszłego roku trafi do sprzedaży w Chinach oraz w Hongkongu. Urządzenie zostało wycenione na około 407 dolarów amerykańskich (RMB 2,799). Warto zaznaczyć, że cena tego głośnika w Chinach będzie o 17% wyższa niż w Stanach Zjednoczonych.

Już wczoraj w opisie aktualizacji iOS 12.1.1 znalazła się informacja, świadcząca o tym, że głośnik ten trafi do wspomnianych wyżej lokalizacji.

Wprowadzenie do sprzedaży HomePoda w kolejnym kraju, może zwiększyć poziom zainteresowania wśród klientów tym urządzeniem oraz podnieść jego sprzedaż.


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.