Najnowsze doniesienia sugerują, że przeprojektowane słuchawki AirPods mają trafić do sprzedaży w 2020 roku. Takie informacje przekazał Ming-Chi Kuo.

Na razie nie wiadomo czym mają się charakteryzować te słuchawki. Natomiast w pierwszym kwartale przyszłego roku Apple zamierza wprowadzić do sprzedaży odświeżony model, który będzie można ładować indukcyjnie. Podobno amerykański producent ma przeprojektować wnętrze obudowy oraz zawiasy. Ma to zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Niestety wzrosną również koszty produkcji.

Dodatkowo Kuo prognozuje znaczny wzrost sprzedaży AirPodsów. Według niego w 2021 roku klienci mogą kupić nawet 100 milionów bezprzewodowych słuchawek Apple. Dla porównania w 2017 roku amerykański producent sprzedał około 16 milionów sztuk. Według niego jest to najpopularniejszy produkt Apple w historii.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019