Firma Satechi wprowadziła do swojej oferty nową ładowarkę bezprzewodową, która wspiera technologię Qi i jest kompatybilna z najnowszymi iPhone'ami.

Ładowarka bezprzewodowa Satechi została wykonana z aluminium. Na obudowie znajduje się złącze USB typu C do podpięcia kabla, a także niewielka dioda LED. Zastosowanie technologii Qi pozwala na ładowanie z maksymalną mocą 7,5W dla iPhone'ów i 10W dla kompatybilnych telefonów z Androidem.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chronią przed wysoką temperaturą, a także przed niepożądanymi metalowymi obiektami znajdującymi się na ładowarce. Jeśli urządzenie wykryje zbyt mocne nagrzanie smartfona lub pojawienie się metalowego elementu na ładowarce, to natychmiast odetnie prąd przesyłany do telefonu i zasygnalizuje to za pomocą diody LED.

Ładowarka Satechi została wyceniona na kwotę 44,99 dolarów.

Źródło: Satechi


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.