Jak co roku Apple podpowiada, jakie produkty będą najlepszym wyborem na gwiazdkowy prezent. Świąteczny przewodnik zakupowy ma być inspiracją dla osób, które poszukują gwiazdkowych prezentów dla swoich bliskich.

Firma z Cupertino na specjalnie przygotowanej stronie przede wszystkim skupiła się na wyróżnieniu najnowszego iPhone'a XS (od 4979 zł), zegarka Apple Watch 4 (od 1899 zł), a także iPhone'a XR (od 3729 zł). W przewodniku nie brakuje pasków do Apple Watcha (od 249 zł) i etui do iPhone'ów. (od 199 zł) Co ciekawe, nie ma tam futerału przeznaczonego do iPhone'a XR. W Apple Store wciąż są dostępne akcesoria firm trzecich.

W kolejnych sekcjach strony Apple rekomenduje zakup nowego iPada Pro (od 3799 zł) wraz z Etui Smart Keyboard Folio (od 849 zł) i rysikiem Apple Pencil (od 599 zł). W promowanych produktach można znaleźć także Apple TV 4K (od 849 zł), Magic Mouse 2 (479 zł) w kolorze czarnym, a także karty upominkowe od Apple.

Na szarym końcu pojawia się 13-calowy MacBook Air i dedykowany skórzany futerał, który został wyceniony na zawrotną kwotę 879 złotych.

Wszystkie promowane produkty znajdziecie na stronie głównej Apple w zakładce "Prezenty na Święta".

Źródło: Apple