Facebook oficjalnie poinformował, że w najbliższych tygodniach pojawi się nowa aktualizacja aplikacji Messenger. Przede wszystkim postawiono na uproszczenie interfejsu, a także wprowadzono tryb ciemny.

Czwarta odsłona Messengera powstała we współpracy z użytkownikami. Na podstawie przeprowadzonych przez Facebooka badań wprowadzono kilka usprawnień. W pierwszej kolejności zostanie uproszczony interfejs. Do wyboru będą teraz trzy zakładki - Rozmowy, Osoby oraz Odkryj. Przycisk do uruchomienia kamery został przeniesiony do prawego górnego rogu w pierwszej kategorii. Dotychczasowe okno z grami przeniesiono do ostatniego pola.

Zmiany pojawiły się również w wyglądzie rozmów. W nowej wersji standardowe kolory będzie można zmienić na gradienty w wybranym odcieniu. Messenger wprowadzi także tryb ciemny.

Aktualizacja Messengera 4 ma pojawić się na telefonach w najbliższym czasie. Na razie nie znamy konkretnej daty premiery na urządzeniach z iOS.

Źródło: 9to5Mac, Facebook


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019