Apple tuż przed premierą iPhone'a XR udostępniło go wybranej grupie dziennikarzy i youtuberów. W serwisie Youtube są już dostępne pierwsze recenzje budżetowego telefonu od Apple.

Tuż przed samą premierą iPhone'a XR wybrani przez Apple dziennikarze i youtuberzy mieli okazję do przetestowania najnowszego modelu z ekranem LCD. Filmy są dość krótkie i raczej nie należy ich traktować jak pełnoprawnych recenzji. To raczej przedstawienie produktu i pierwszych wrażeń z nim związanych.

Testerzy wskazują na bardzo dobrą jakość 12-megapikselowego aparatu, który radzi sobie całkiem nieźle nawet w trybie portretowym. Wydajność smartfona jest bardzo zbliżona do iPhone'a XS oraz iPhone'a XS Max. To oczywiście zasługa procesora A12 Bionic.

Na filmach możemy przyjrzeć się nieco bliżej nowym kolorom iPhone'a XR. W mojej ocenie najładniej wypada wersja czarna oraz czerwona.

iPhone XR od dzisiaj jest dostępny w przedsprzedaży. Dla przypomnienia jego ceny startują od 3729 zł.

Źródło: MacRumors


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.