Mamy za sobą prezentacje i premiery nowych urządzeń. W naszej redakcji nowe produkty wzbudziły różne emocje. Te najbardziej pozytywne wiążą się chyba z zegarkiem Apple Watch Series 4. W numerze znajdziecie aż dwa teksty jemu poświęcone. Piszą o nim Patryk Wikaliński i Krzysztof Kurdyła.

Na nowe iPhone'y jeszcze czekamy, ale cały czas warto pamiętać o tym, że starsze modele to wciąż atrakcyjne urządzenia, których na pewno nie należy skreślać. Do swoich racji przekonać będzie Was próbował Bartek Mazurek. Pamiętać też trzeba o tym, że iPhone jako produkt ma już swoje lata (jedenaście!) i choć pozostanie na pewno długo jeszcze najbardziej popularnym urządzeniem Apple, to jednak słupki jego sprzedaży raczej nie będą już iść w górę. Słupki, czyli wykresy to ilustracje do bardzo ciekawego artykułu Michała Masłowskiego o tym właśnie, że Apple musi zacząć szukać nowych produktów, aby poprawić swoje wyniki finansowe.

O tym, że poszukiwanie nowych produktów nie zawsze musi kończyć się sukcesem najlepiej świadczą te nieudane, które prędzej czy później Apple zamknęło, wycofało z rynku lub - używając bardziej dosadnego, acz kolokwialnego zwrotu - zaorało. O nich przeczytacie w tekście Marka Gawryłowicza.

W numerze znajdziecie oczywiście o wiele więcej interesujących treści. Ja w imieniu swoim i redakcji życzę Wam jak zwykle miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 32/2018