Do długiej listy akcji marketingowych smartfonów i tabletów innych firm, w których zamiast tych właśnie urządzeń wykorzystywane były iPhone'y lub iPady, dołącza właśnie ruszająca akcja promocyjna nowego smartfona dla graczy - Razer Phone 2.

Zaprezentowany właśnie nowy smartfon Razer Phone 2 jest z pewnością atrakcyjnym urządzeniem gamingowym i jak każdy smartfon z systemem Android pozwala na zainstalowanie na nim aplikacji Twittera. Najwyraźniej jednak w agencji obsługującej markę Razer korzysta się przede wszystkim z iPhone'ów, także do wysyłania tweetów ją promujących.

To oczywiście błahostka, ale jednak słabo wygląda tweet reklamujący smartfon Razera wysłany z iPhone'a, zwłaszcza że wystarczyło wysłać go z dowolnego smartfona z Androidem. Wtedy nikt nie mógłby się do niego przyczepić, bo komunikat o kliencie brzmiałby po prostu „Twitter for Android”, co sugerowałoby, że wiadomość wysłano właśnie z Razer Phone'a.

W przeszłości tego typu wpadek było wiele. Zaliczyli ją m.in. Robert Lewandowski i aktorka Gal Gadot, oboje będący ambasadorami marki Huawei. O innych szerzej rozpisywał się Max Pijanowski w jednym z numerów MyApple Magazynu.

Oryginalny tweet z konta Razer: