W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia rzekomych iPhone’ów z 6,1-calowym ekranem w nowych wersjach kolorystycznych. Ben Geskin na swoim Twitterze oprócz fotografii budżetowego modelu podał możliwe ceny wszystkich nowych telefonów Apple.

Kilka dni temu na Twitterze Slashleaks pojawiły się zdjęcia iPhone’a w trzech wersjach kolorystycznych. Tylko jeden aparat sugerował, że może być to budżetowa wersja z 6,1-calowym ekranem LCD. Kolejny znany leaker Ben Geskin opublikował na Twitterze nowe zdjęcia prawdopodobnie tych samych telefonów.

Z innej perspektywy możemy zobaczyć iPhone’a w kolorze białym, czerwonym oraz granatowym. Na czwartym zdjęciu widać różowego iPhone’a z nową tacką na dwie karty SIM. To sugeruje, że Apple mogłoby w końcu zdecydować się na opcję Dual SIM.

Slashleaks wskazywał, że fotografie przedstawiają jedynie atrapy telefonów. Geskin zdementował te pogłoski i stwierdził, że są to prototypy premierowych modeli.

Kilka godzin temu Ben Geskin podgrzał atmosferę i przedstawił możliwe warianty cenowe wszystkich trzech nowych iPhone’ów. Wynika z tego, że iPhone XC z 6,1-calowym ekranem w wersji z 64GB pamięcią mógłby kosztować 699 dolarów. Ceny iPhone’a XS Max 64GB zaczynałyby się od 999 dolarów. Następca iPhone’a X, czyli iPhone XS mógłby być wyceniony na 899 dolarów.

Wszystkie informacje opublikowane przez Geskina nie są potwierdzone, a sam leaker nie chce zdradzić swojego źródła. Do premiery nowych iPhone’ów zostało już niewiele czasu, więc niebawem okaże się czy przewidywania były trafione.

Źródło: MacRumors