Jesteśmy! Mam nadzieję, że czekaliście. Zaliczyliśmy naprawdę długie wakacje, ale po półrocznej przerwie wracamy i będziemy z Wami już co miesiąc. Wracamy też do Was w większym gronie. Do redakcji naszego magazynu dołączyli Bartłomiej Mazurek i Adam Liszewski, których teksty od jakiegoś czasu możecie czytać już na MyApple.

Pobierz MyApple Magazyn nr 02/2018

Sierpień to koniec wakacji i przygotowania do nowego roku szkolnego i akademickiego. Znajdziecie więc w tym numerze kilka porad dotyczących tego, co warto zabrać ze sobą do szkoły lub na uczelnię. Swoimi radami w tym zakresie dzielą się Jacek Swoboda i Adam Liszewski. Z kolei Michał Masłowski i Patryk Wikaliński na warsztat wzięli iPada. Sierpień to także swego rodzaju oczekiwanie na to, co we wrześniu pokaże Apple. O swoich nadziejach z tym związanych pisze Bartek Mazurek.

Ja z kolei wybrałem się w podróż palcem po klawiaturach, zaczynając od tej z 2000 roku, dołączonej do PowerMaca G4, a na klawiaturze MacBooka Pro z połowy 2017 roku kończąc. Pisanie na klawiaturach Apple z różnego okresu to bardzo ciekawe doświadczenie. Sprawdźcie sami, która według mnie wypadła najlepiej.

Ciekawych tekstów w tym numerze znajdziecie oczywiście więcej, dlatego kończę i jak zwykle życzę Wam w imieniu całej redakcji miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 02/2018