Dotychczas osoby, które chciały rozpocząć swoją przygodę z programem 1Password, mogły skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu próbnego.

Pracownicy AgileBits umieścili na swojej stronie internetowej informację o promocji, dzięki której, użytkownicy mogą skorzystać z sześciomiesięcznego okresu próbnego zupełnie za darmo. Oferta przeznaczona jest dla użytkowników indywidualnych oraz dla klientów, którzy chcą używać wersji rodzinnej przeznaczonej dla pięciu osób.

W celu skorzystania z promocji należy wejść na stronę producenta, wybrać odpowiedni wariant, a następnie założyć konto lub zalogować się do istniejącego profilu.

6 miesięczny okres próbny 1Password

Należy pamiętać, że osoby, które wykupiły „pełną licencję” na poprzednie wersje programu, nie dostały darmowej aktualizacji do najnowszej wersji 1Password 7 i mogą skorzystać z 180-dniowego okresu próbnego. W przypadku osób, które wybrały wariant subskrypcyjny, prawdopodobnie opcja ta jest niedostępna - ja mam wykupioną pełną licencję, więc nie mam jak sprawdzić czy promocja działa dla kont opłacających co miesiąc abonament.