Kolejny znany leaker opublikował film, który przedstawia modele rzekomego iPhone’a z ekranem 6,1-calowym LCD i iPhone’a X Plus z ekranem 6,5-calowym OLED. Nagranie zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o nowych telefonach.

Steve Hemmerstoffer z OneLeaks we współpracy z serwisem Tiger Mobiles podzielił się nagraniem, które ma przedstawiać atrapy dwóch nowych iPhone’ów. Wszystko wskazuje na to, że iPhone z ekranem 6,1 cala telefon będzie oferował tylko jeden aparat. Na filmie pojawił się również większy iPhone X Plus z ekranem OLED 6,5 cala.

Srebrna ramka w tańszym modelu prawdopodobnie będzie wykonana z aluminium. Droższy otrzyma ramkę stalową. Przedstawione telefony w kolorze białym mogą potwierdzać także to, co mówił Ming-Chi Kuo na temat kilku nowych wersji kolorystycznych.

Dwa dni temu Ben Geskin na swoim Twitterze pokazał dwa modele iPhone’ów, które wyglądają bardzo podobnie do tych z filmy Tiger Mobiles i OneLeaks. Wszystkie przecieki nie są w żaden sposób potwierdzone, dlatego należy podchodzić do nich z rezerwą.

Źródło: MacRumors, TigerMobiles