Kilka dni temu pisaliśmy o doniesieniach japońskiego bloga Macotakara, według którego w nowych iPadach Pro złącze smart connector zostanie przeniesione bliżej dolnej krawędzi urządzenia i portu Lightning. Dzisiaj z kolei na Twitterze OnLeaks opublikował fragment grafiki z programu do projektowania (CAD), na którym widać właśnie ten element.

Na obrazku zobaczyć można dolną krawędź iPada Pro z grillem głośników oraz gniazdem Lightning. Tuż nad nim, na tylnej ścianie, widać dziwne wgłębienie, które może być wspomnianym już złączem, służącym do podłączania dedykowanej klawiatury.

NIe ma oczywiście żadnej pewności, że powyższa grafika przedstawia faktycznie nowego iPada Pro. Jeśli doniesienia Macotakara i OnLeaks są prawdziwe, to oznaczać to może, że klawiatury dla nowych iPadów Pro przeznaczone będą do pracy w ustawieniu pionowym, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszego iPada, zaprezentowanego w 2010 roku.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.