Festiwal przecieków i informacji na temat nowych iPhone’ów trwa w najlepsze. Ben Geskin za pośrednictwem swojego Twittera podgrzał atmosferę i zamieścił rzekome zdjęcia modeli iPhone’a X Plus i mniejszego iPhone’a wyposażonego w ekran LCD o przekątnej 6,1 cala.

Geskin niespełna dwa tygodnie temu opublikował fotografie szklanych paneli, które miały być przygotowane dla trzech nowych telefonów Apple. Teraz za pośrednictwem konta na Twitterze udostępnił rzekome zdjęcia atrap dwóch nowych iPhone'ów.

Jakość zdjęć nie powala, ale możemy zobaczyć na nich model mniejszego iPhone’a z wyświetlaczem LCD o przekątnej 6,1 cala. Na fotografiach widać nieco większe ramki niż w telefonach z ekranem OLED. Co ciekawe, tył urządzenia sugeruje, że może być on wyposażony tylko w jedną kamerę, a także ramkę wykonaną z aluminium. To może pokrywać się z informacjami, które mówią, że mniejszy iPhone będzie tańszy i nieco okrojony w porównaniu do dwóch pozostałych wersji.

Na zdjęciu widać także model iPhone’a X Plus z ekranem 6,5-calowym i stalową ramką. Jego wygląd do złudzenia przypomina iPhone’a X i bardzo prawdopodobne, że poza wielkością ekranu nie zobaczymy większych zmian.

Źródło: 9To5Mac