Użytkownicy sprzętu Apple to w większości grupa ludzi dla których design i inteligentne rozwiązania są bardzo istotne. Wszyscy lubimy produkty użyteczne i takie z których naprawdę korzystamy. Opisywany poniżej produkt, jakim jest wydajny hub USB marki NOMAD, wyposażony w ładowarkę indukcyjną z pewnością zasługuje na wyróżnienie.

O Produkcie

Firma NOMAD wyprodukowała chyba jeden z ciekawszych produktów w swojej kategorii. Urządzenie dysponuje mocą, która jest w stanie jednocześnie ładować aż pięć urządzeń - cztery wyposażone w porty USB oraz położony na górze telefon poprzez ładowanie indukcyjne. W górnej części urządzenia zamontowano silikonową obręcz antypoślizgową, aby telefon solidnie się trzymał i nie przesuwał. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie porysujemy telefonu o plastik. Pod spodem, od wewnątrz znajdują się 4 gniazda USB oraz jedno zasilające całe urządzenie. Do dyspozycji mamy jeden port USB-C (o natężeniu: 3.0 A), jeden port USB (o natężeniu: 2.1 A) oraz dwa porty USB (o natężeniu: 1 A). Ciekawostką jest, że do urządzenia dostajemy komplet wtyczek zasilających (USA, EU, UK), a samo urządzenie pracuje w przedziale napięć 110-240 V, co oznacza, że możemy z nim jeździć po świecie, nie martwiąc się o różnego rodzaju gniazda sieciowe. NOMAD Wireless Hub posiada diody LED, informujące o statusie ładowania posiadające czujnik światła otoczenia. Dzięki temu w zależności od pory dnia lub oświetlenia pomieszczenia dostosowuje on jasność diód LED znajdujących się na froncie urządzenia - sprytne.

Samo urządzenie jest bardzo stylowe i proste. Wykonane ze świetnych materiałów. Jest dość ciężkie, co oczywiście jest plusem, ponieważ nie będzie się przesuwało na biurku. Od spodu posiada gumową obręcz antypoślizgową.

NOMAD Wireless Hub to bardzo dobry produkt, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Cena jaką musimy zapłacić za urządzenie jest przystępna i wynosi 79,95 $. Polecam.

Więcej szczegółowych informacji znajdziemy na stronie producenta: hellonomad.com

Poniżej kilka zdjęć urządzenia:


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019