Kilka tygodni temu pisałem o tym, że pierwszy model MacBooka Pro Retina z połowy 2012 roku trafić miał 30 czerwca na listę urządzeń, które nie są już objęte pogwarancyjnym wsparciem technicznym w większości krajów świata. Okazuje się jednak, że Apple omyłkowo wpisało go na listę urządzeń, które tego dnia zostały uznane przez Apple za przestarzałe.

Ostatecznie pierwszy MacBook Pro z 15-calowym ekranem Retina, który wszedł na rynek w połowie 2012 roku, trafi do lamusa dopiero z końcem bieżącego roku.

Informację o tym Apple przesłało już do autoryzowanych punktów serwisowych. Przypomnieć warto, że ze względu na obowiązujące prawa w Turcji i Kalifornii, komputer ten będzie tam jeszcze jakiś czas objęty ograniczonym wsparciem serwisowym.

In a Service News article published in May 2018, the MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012) was incorrectly classified as vintage in the state of California (U.S.) and country of Turkey and obsolete worldwide (except for California and Turkey) on June 30, 2018.

*Please note that the MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012) will not become vintage in California (U.S.) and Turkey and obsolete in all other countries until the end of December 2018. *

Apple apologizes for any inconvenience this may have caused.

Źródło: MacRumors


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.