Ben Geskin za pośrednictwem Twittera udostępnił zdjęcia trzech przednich paneli, które miałyby pojawić się w nowych iPhone’ach. Fotografie pokrywają się z informacjami, które od kilku tygodni są publikowane w sieci.

Ben Geskin opublikował na swoim profilu bardzo ciekawe zdjęcia mające przedstawiać szklane panele do nowych iPhone’ów. Prawdopodobnie należą one do iPhone’a X drugiej generacji z ekranem 5,8 cala i iPhone’a X Plus z wyświetlaczem 6,5-calowym. Trzeci panel o przekątnej 6,1 cala może należeć do budżetowego iPhone’a z ekranem LCD. Geskin twierdzi, że ten telefon ma mieć nieco grubsze ramki od dwóch przedstawionych wcześniej modeli.

Znany leaker poszedł o krok dalej i połączył zdjęcia z renderami telefonów, które zostały opublikowane w ubiegłym miesiącu przez serwis wylsa.com.

Póki co nie wiadomo czy zdjęcia są autentyczne, dlatego trzeba je traktować z lekkim przymrużeniem oka. Patrząc jednak na informację pojawiające się na temat tegorocznych iPhone’ów jestem w stanie uwierzyć, że właśnie tak będą wyglądały nowe telefony.

Źródło: MacRumors