Logitech wprowadził do swojej oferty nieco odmienione wersje klawiatur Slim Combo i Slim Folio. Akcesoria przede wszystkim będą kompatybilne z iPadami piątej i szóstej generacji.

Big 40570e37 1fc8 4435 8d46 73f8b82457e2

Dotychczas klawiatury były dostępne wyłącznie dla iPadów Pro. Slim Folio to lekki model, którego klawisze są wyposażone w mechanizm nożycowy i wsparcie dla skrótów systemu iOS. Dodatkowo Slim Folio pełni rolę etui chroniącego przed zarysowaniami, jak i uszkodzeniami. Posiadacze iPadów szóstej generacji mogą przymocować rysik Apple Pencil tuż nad ekranem. To bardzo wygodne rozwiązanie. Klawiatura może być rozłożona w dwóch pozycjach, do pisania lub oglądania filmów.

Slim Combo jest bardzo zbliżony do wersji Folio, jednak w tym modelu można dowolnie regulować kąt nachylenia iPada. Klawiaturę można również w każdej chwili wygodnie zdemontować. Dużym plusem tego modelu jest trzystopniowe podświetlenie. Oba modele łączą się z tabletem za pośrednictwem Bluetooth. Wersje przygotowane dla iPadów Pro łączyły się za pośrednictwem złącza Smart Connector.

Logitech Slim Combo została wyceniona na kwotę 100 dolarów, natomiast za Slim Folio trzeba będzie zapłacić 120 dolarów.

Źródło: Logitech