W ubiegły poniedziałek, podczas keynote otwierającego konferencję WWDC 18, Apple zaprezentowało nowe systemy operacyjne: macOS Mojave, iOS 12, tvOS 12 i watchOS 5. O nowościach, które te systemy przynoszą, rozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu MyApple Weekly.

Rozmawiamy m.in. o tym, że iOS 12 jest systemem bardzo wydajnym (a przynajmniej jego pierwsza beta) i wspiera tak stare urządzenia, jak iPhone 5s, podczas gdy watchOS 5 nie jest dostępny dla pierwszej generacji zegarków Apple Watch.

Poruszamy także temat grupowego FaceTime, ARKit2, nowej aplikacji Zdjęcia, skrótów Siri, czy Memoji. Te ostatnie, choć wydają się być idiotycznym marnowanie potencjału firmy, mogą być jednak atrakcyjnym sposobem prezentacji technologii, jakie oferuje nowy system operacyjny i urządzenia.

Dyskutujemy także o aplikacjach iOS, które przystosowywane mają być do systemu macOS oraz o nowych funkcjach macOS Mojave.

MyApple Weekly w iTunes Store.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019