Jak donosi koreański serwis Electronic Times, wszystkie przyszłoroczne modele iPhone'ów wyposażone zostaną w ekrany typu OLED. Zarówno w tym jak i w przyszłym roku, Apple zaprezentować ma trzy nowe modele smartfonów.

Poza kolejną generacją iPhone'a X, w tym roku w ofercie pojawić ma się jego większy odpowiednik z ekranem o wielkości 6,5 cala oraz nieco mniejszy model z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala. W przyszłym roku ten trzeci również wyposażony zostać ma w wyświetlacz OLED.

Całkowite przejście na OLEDy nie zależy jedynie od Apple. Muszą znaleźć się jeszcze dostawcy, których moce produkcyjne zaspokoją popyt na te komponenty. Jedynym dostawcą ekranów do iPhone'ów X jest obecnie firma Samsung Display. Co więcej, ucierpią dostawcy wyświetlaczy LCD, firmy Japan Display i Sharp.

Źródło: idownloadblog


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019