6 maja bieżącego roku przypadła dwudziesta rocznica premiery jednego z najpopularniejszych komputerów Apple - iMaków G3. Z tej okazji firma Spigen zaprezentowała serię etui dla iPhone'a X, które przypominać mają o tych kultowych komputerach.

Obudowy dostępne są w takich samych kolorach, w jakich oferowane były wspomniane iMaki. Nie zabrakło najpopularniejszego chyba koloru, którym niewątpliwie jest „Bondi Blue”. Cena najtańszego to 18 dolarów.

iPhone X

iPhone X

Etui imitujące składa się z trzech części, co pozwala uzyskać efekt designu iMaków. Wewnętrzna, wykonana z gumy część imituje wnętrzności komputera, a dwa przeźroczyste elementy udają obudowę iMaka. Według redaktorów serwisu MacRumors, którzy otrzymali jedno z tych akcesoriów, konstrukcja jest solidna i dobrze chroni smartfona.

iPhone X

W ofercie znalazło się także etui, które wzornictwem przypomina pierwszą generację iPhone'a, którego Steve Jobs zaprezentował w 2007 roku. Składa się ono z jednej części i jest zdecydowanie bardziej eleganckie niż te, które przypominają iMaki.

iPhone X

Etui zamówić można obecnie w serwisie Indiegogo.

Dajcie znać w komentarzach, które z zaprezentowanych akcesoriów wybralibyście dla siebie. Ja skłaniam się ku temu, który przypomina iMaka w kolorze Bondi Blue.

Źródło: MacRumors