W brytyjskim sklepie internetowym z akcesoriami do smartfonów pojawiła się oferta sprzedaży szkła ochronnego firmy Olixar przeznaczonego dla iPhone'a SE 2. Cena wynosi ponad 22 funty, ale szkło nie jest jeszcze dostępne.

Co więcej, Olixar udostępnił rysunki iPhone'a SE 2 pochodzące rzekomo z chińskich fabryk, które zajmują się jego produkcją. Według tych informacji urządzenie to będzie po prostu mniejszym iPhonem X.

Warto już na początku podkreślić, że informacje na temat wyglądu iPhone'a SE 2 nie są oficjalne, a całe to przedsięwzięcie służyć może jedynie promocji firmy Olixar.

Z rysunku wywnioskować można, że SE 2 znacznie różnić się będzie od obecnego modelu. Konstrukcja do złudzenia przypominająca iPhone'a X sugeruje, że urządzenie wyposażone zostanie w ekran typu OLED oraz kamerę TrueDepth z technologią Face ID. Jeśli rysunek okazałby się prawdziwy, to SE 2 byłby nieco mniejszy od bieżącej generacji, ale ze względu na wąskie ramki ekran byłby nieco większy.

iPhone SE 2

Udostępnione zostało także zdjęcie, na którym znajduje się iPhone SE oraz wspomniane szkło ochronne. Pozwala to na szacunkowe porównanie rozmiarów obu urządzeń (zdjęcie w nagłówku).

Źródło: 9To5Mac, Mobilefun