Njuice AB ogłosiła, że SQUID - aplikacja informacyjna dla pokolenia millenialsów osiągnęła liczbę miliona pobrań od chwili pojawienia się na rynku w 2017 roku. Nasza aplikacja została właśnie ulepszona o szereg nowych cech, między innymi sortowanie kolejności tematów oraz blokowanie wybranych źródeł, aby można było jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb.

  • Squid zdobył milion użytkowników

  • nowe funkcjonalności – sortowanie tematów I blokowanie źródeł – aby dopasować SQUID jeszcze lepiej do swoich potrzeb

  • dostępna w 10 różnych krajach, dostarcza informacje w języku lokalnym

  • nie wymaga rejestracji, jest całkowicie bezpłatna

Aplikacja SQUID dostarcza istotne informacje w łatwy sposób, oferuje szeroki zakres tematyczny, pozwala użytkownikom stworzyć własny, bogaty w zdjęcia news feed. Squid zapewnia dostęp do najlepszych źródeł informacji w sieci, dzięki czemu czytelnicy mogą być w centrum aktualnych wydarzeń na świecie I dzielić się nimi na portalach społecznościowych. Tym co wyróżnia SQUID od innych aplikacji jest szeroki wachlarz innowacyjnych narzędzi, które uatrakcyjniają czytanie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani osiągnięciem miliona pobrań naszej aplikacji” - powiedział Johan Othelius, założyciel i prezes SQUID. “Jednocześnie miło nam poinformować o nowych narzędziach, dzięki którym użytkownicy SQUIDa mogą go spersonalizować jeszcze bardziej.

SQUID jest aplikacją stworzoną przez Njuce AB, szwedzką firmę z siedzibą w Sztokholmie. Jest to bardzo szybko rozwijająca się aplikacja skierowana głównie do europejskiego pokolenia millenialsów. Aplikacja co miesiąc zdobywa ogromną liczbę nowych użytkowników, jest dostępna za darmo w następujących krajach: Wlk Brytania, Włochy, Polska, Hiszpania, Francja, Holandia, Rosja, Niemcy, Austria I Australia, a także w wersji katalońskiej oraz międzynarodowej. Aplikacja zdobywa bardzo dobre recenzje na Google Play Store i App Store, jak również zbiera świetne opinie w prasie.

SQUID znalazł się w pierwszej piątce rankingu “Top 5 apps” holenderskiego magazynu Androidworld, a także został jednym z 13 zwycięzców dorocznego włoskiego konkursu start-upów CONFINDUSTRIA GI Startup Contest 2017

Aplikacji SQUID jest dostępna w App Store bezpłatnie.