Najnowsze informacje sugerują, że w ciągu najbliższych kilku tygodni Apple może zaprezentować nowego smartfona. Być może będzie to odświeżona wersja iPhone'a SE.

W bazie danych należącej do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej znaleziono odniesienia do iPhone'a, który nie jest aktualnie dostępny na rynku. Mowa o następujących modelach - A1920, A1921, A1984, A2097, A2098, A2099, A2101, A2103, A2104, A2105 oraz A2106. Wszystkie urządzenia mają zainstalowany system iOS 11. Informacje te pojawiły się w systemie wczoraj. Może to oznaczać, że nowy telefon zostanie zaprezentowany już maju lub w czerwcu.

Nowy model iPhone'a 2018

Prawdopodobnie Apple udostępni jedynie informację prasową, w której poinformuje o wprowadzaniu do sprzedaży nowego urządzenia. Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że gigant z Cupertino zaprezentuje trzy nowe smartfony dopiero jesienią, więc można założyć, że wspomniane wyżej modele opisują odświeżonego iPhone'a SE. Na razie nie wiadomo, czy telefon doczeka się większych zmian wizualnych, czy zyska jedynie nowe podzespoły, takie jak procesor oraz aparat.

Warto przypomnieć, że wcześniej ECC informowało o premierach urządzeń takich jak MacBooki Pro, słuchawki AirPods, zegarki Apple Watch czy iPhone'y serii 7.

Na specjalnej stronie internetowej Apple znajduje się lista wszystkich wyprodukowanych iPhone’ów z odpowiednimi numerami identyfikacyjnymi.

Źródło: 9To5Mac