Beta watchOS 4.3.1 ostrzega użytkowników starszych aplikacji, że przestaną one działać w kolejnych wersjach tego systemu operacyjnego.

Komunikat przypomina ten, który pojawiał się w iOS 10, informując użytkowników o tym, że 32-bitowe programy przestaną działać w iOS 11. Ten komunikat jest w pewnym stopniu podobny. Chodzi bowiem o aplikacje stworzone za pomocą narzędzi programistycznych dla watchOS 1.0. Aby programy te działy w watchOS 5 ich deweloperzy muszą je uaktualnić do nowszych wersji. Od 1 kwietnia deweloperzy tworzący aplikacje dla zegarka Apple Watch muszą korzystać z narzędzi stworzonych dla watchOS 2 lub nowszych wersji tego systemu.

Zapowiadane zmiany we wsparciu programów rodzą też pytania o to, jak długo Apple utrzyma wsparcie dla pierwszej wersji zegarka Apple Watch i czy będzie można na nim zainstalować kolejne wersje systemu watchOS.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019