W ubiegłym roku firma Tencent ogłosiła, że pracuje nad mobilną wersją popularnej sieciowej strzelanki PlayerUnknown's Battlegrounds. Początkowo wszystko wskazywało na to, że przez długi czas będzie ona dostępna tylko w Chinach, jednak niespodziewane pojawienie się w App Store konkurencyjnego Fortnite Battle Royale najwyraźniej skłoniło studio do zmiany planów. Dzięki temu PUBG Mobile jest już dostępne do pobrania m.in. w Polsce.

PlayerUnknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka rozgrywająca się na dużych, otwartych mapach, na których walczyć ze sobą może jednocześnie nawet setka graczy mających jeden cel - zostać ostatnim zawodnikiem na planszy. Wersja dla systemu iOS opiera się na tych samych zasadach co pierwowzór znany z komputerów i konsol. Wprowadzono w niej jednak kilka zmian i uproszczeń. Część z nich ma na celu lepsze dostosowanie gry do specyfiki iUrządzeń (interfejs przystosowany do mniejszych ekranów, sterowanie dotykiem, ułatwione celowanie, uproszczona oprawa graficzna, mniejsza mapa etc.), pozostałe mają zaś związek z tym, iż w odróżnieniu od oryginalnego PUBG, wersja dla iOS dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności, więcej dodatków kosmetycznych, nowy system nagród etc.).

Gra PUBG Mobile dostępna jest do pobrania w App Store. Jest to tytuł typu freemium, dostępny za darmo, ale oferujący mikropłatności.

Pobierz PUBG Mobile


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na akcesoria marki BASEUS.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: baseus819 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 25 sierpnia 2019