Zdaniem Horacego Dediu, który postanowił zbadać poziom satysfakcji użytkowników, 64 procent wszystkich iPhone'ów, iPadów, komputerów Mac i zegarków Apple Watch sprzedanych w ostatnich dziesięciu latach wciąż pozostaje w użyciu.

Dediu bazował na informacjach podawanych podczas kwartalnych raportów finansowych Apple z ostatnich dwóch lat (analizując liczbę sprzedawanych w danych kwartale urządzeń itych, które ogólnej liczby pozostających w użyciu) oraz informacji podanej przez Tima Cooka, który niedawno wspomniał, że w użyciu, przynajmniej raz w miesiącu, jest około 1,3 miliarda urządzeń Apple. Średni czas życia każdego urządzenia wynosi 4 lata i 3 miesiące.

Opracowany przez Dediu wykres wyraźnie pokazuje, jak wysoki jest poziom satysfakcji z urządzeń Apple, które pozostają w użyciu przez bardzo długi czas, zamiast skończyć jak elektroniczne śmieci.

Źródło: Asymco


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019