Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać skórzane etui duńskiej firmy dbramante1928.

Etui został wykonane z wysokiej jakości skóry. Wnętrze wyłożone jest podszewką, chroniącą przed zarysowaniem komputera. Ścianki etui zostały wzmocnione „pianką”, dzięki czemu zabezpieczają sprzęt przed uderzeniami. Wszystkie elementy zostały ze sobą zszyte. Akcesorium zamykane jest na zamek błyskawiczny. Producent zadbał o to, żeby oddzielić zawartość etui od suwaka, poprzez umieszczenie specjalnego ochraniacza. Przednia część została oznaczona wytłoczoną nazwą firmy, dodatkowo napis dbramante1928 zamocowany jest przy suwaku.

W konkursie można wygrać dwa skórzane etui (łączenie dwie osoby). Jedno akcesorium przeznaczone jest dla 13-calowego MacBooka Pro, natomiast drugie pasuje do MacBooka charakteryzującego się 12-calowym ekranem.

Skórzane etui dbramante1928 do MacBooka

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie muszą umieścić komentarz pod wpisem z informacją dlaczego chciałyby wygrać i z jakiego urządzenia korzystają - jedna osoba, jeden wpis.

Wyniki zostaną podane 11 lutego o godzinie 12:00.


Wyniki:

  • etui do 12-calowego MacBooka trafia do Piter1890
  • etui do 13-calowego MacBooka Pro trafia do Menerling

Osobom, które wygrały gratuluję. Proszę o kontakt w ciągu 48 godzin (do wtorku do godziny 12.30) na maila zakino at me com. Jeżeli do tego czasu nie dostanę wiadomości, to nagroda przejdzie na kogoś innego.

Otrzymałem informacje od zwycięzców.