Najpopularniejszy polski komunikator internetowy, dostępny jest na wielu platformach. Jakiś czas temu pojawił się również w drugiej odsłonie dla systemu iOS - w wersji HD, przygotowanej specjalnie dla posiadaczy iPadów.

Gadu-Gadu dla iPada jest programem całkowicie darmowym. Podobnie jak wersje desktopowe służy przede wszystkim do kontaktu z innymi użytkownikami tegoż, ale dostępne są również inne funkcje. Ważną zaletą jest synchronizowana lista kontaktów, po dodaniu nowego znajomego w aplikacji desktopowej, kontakt automatycznie pojawia się na iPadzie. Oprócz samego komunikatora korzystać można chociażby z poczty gg, blipa, OpenFM, portalu GG oraz innych mobilnych serwisów Gadu-Gadu. Aplikacja dostępna jest w App Store.


**UWAGA KONKURS!

Wraz z Gadu-Gadu, przygotowaliśmy konkurs specjalnie dla czytelników MyApple.pl. Do wygrania mamy 4 zestawy nagród, w skład których wchodzi koszulka, smycz oraz długopis. Dodatkowo główna nagroda zostanie rozszerzona o złoty pendrive Gadu-Gadu. Aby wziąć udział, należy odpowiadać na pytania, które będą pojawiać się w komentarzach pod artykułem w godzinach wieczornych przez 3 kolejne dni (2-4 listopada). Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres andrzej.puczyk@myapple.pl. Pytania dotyczyć będą komunikatora Gadu-Gadu. Zwycięzcą zostanie osoba, która najszybciej udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania.**