*Surowy i estetyczny design produktów Apple jest rozpoznawalny na całym świecie, a jego prostotę i ponadczasowość cenią miliony użytkowników.
*

Coraz głośniej się mówi, że przyszłoroczne MacBooki Pro doczekają się redesignu, a co z resztą sprzętu? Jak twierdzi portal DigiTimes powołując się na źródła w strefie producentów podzespołów, Apple zamierza całkowicie zmodernizować linie MacBooka Air, iPada, iPhone'a i iMaca. Co to dokładnie oznacza? Wiele wskazuje na to, że chodzi właśnie o odświeżenie wyglądu.

Praktycznie pewniakiem w tej kategorii jest iPhone 5, który według oczekiwań już w tym roku powinien zameldować się z nowym wyglądem. Apple zaskoczyło niejednego prezentując 4S, który prócz różnic czysto kosmetycznych prezentuje się identycznie jak 4-ka. Nowy design piątki pasowałby również do sposobu, w jaki Apple prezentuje nowości w tej linii produktów.

Apple w 2012 planuje całkowicie zmodernizować linie iPadów, iMaców, iPhone'ów i Macbooków Air. Firma sfinalizuje również zamówienia na podzespoły do kolejnej generacji swoich tabletów do końca grudnia tego roku.

Co więcej wg owego źródła, ilość kluczowych elementów powinna wystarczyć na złożenie 2 milionów iPadów kolejnej generacji. Dalej dowiadujemy się, że Apple poprosiło również o dostarczenie elementów ekranów do dwóch prototypów iPadów o nazwach kodowych J1 i J2.

Źródło: Macrumors, DigiTimes