Amerykańska firma Belkin zapowiedziała nowe produkty, które zostaną oficjalnie zaprezentowane podczas tegorocznych targów CES odbywających się w Las Vegas.

Wszystkie nowe produkty będą umożliwiały bezprzewodowe ładowanie z mocą do 10 W.

Seria Boost Up ma się składać z:

  • Płaskiej, okrągłej ładowarki Bold, która dostępna będzie w czterech wersjach kolorystycznych - różowy, biały, czarny oraz granatowy. Akcesorium ma się charakteryzować również mniejszymi wymiarami (w porównaniu do aktualnie dostępnej ładowarki).

Belkin Boost Up Bold

  • Ładowarki Stand, która umożliwi ładowanie telefonu zarówno w pionie jak i poziomie. Produkt ma być również dostępny w czterech kolorach (wymienione wyżej).

Belkin Boost Up Stand

  • Akcesorium samochodowego, które można zamontować na desce rozdzielczej lub na przedniej szybie samochodu. Uchwyt zostanie wyposażony również w port USB, który może służyć do ładowania dodatkowego urządzenia.

Uchwyt samochodowy Belkina

  • Ostatni produkt firmy ma być odpowiedzią na ładowarkę AirPower od Apple, która umożliwi ładowanie maksymalnie trzech urządzeń jednocześnie - iPhone'a, Apple Watcha oraz słuchawek AirPods. Mata Belkina pozwoli bezprzewodowo ładować w tym samym czasie dwa urządzenia. Każde z maksymalną mocą 10 W.

Mata do ładowanie Belkin

Najnowsze produkty, które zostaną niebawem zaprezentowane, trafią do sprzedaży już w pierwszej połowie tego roku.

Źródło: 9To5Mac

Relacja live MyApple z CES 2018 możliwa jest dzięki Setapp - usłudze oferującej świetne programy dla Maca w abonamencie.