W mijającym właśnie roku w świecie Apple wydarzyło się sporo, firma nie tylko pokazała kilka naprawdę interesujących urządzeń i innych produktów, z których część wprowadziła na rynek. Z kolei inne zyskały na tyle przydatne funkcje, dzięki nowej wersji systemu operacyjnego, że możliwość wygodnej pracy na nich wyraźnie się zwiększyła.

Wśród nowych produktów wymienić trzeba iPhone'a X, iMaca Pro, iPhone'a 8 i 8 Plus, Apple TV 4K, nowy model iPada Pro oraz pokazany, ale jeszcze nie dostępny na rynku, głośnik Home Pod. Apple miało w minionym roku zdecydowanie dobre, ale też złe tygodnie. Zaliczyło poważne wpadki, m.in. z bezpieczeństwem systemu macOS czy wpadkę przede wszystkim wizerunkową ze spowalnianiem iPhone'ów ze słabszymi bateriami (z której firma wychodzi teraz całkiem nieźle, oferując bardzo tanio wymianę baterii na nową).

O tym wszystkim, co naszym zdaniem wydarzyło się ciekawego w świecie Apple w mijającym roku, rozmawiamy w najnowszym odcinku MyApple Weekly. A że było o czym rozmawiać, to i długość tego odcinka jest rekordowa (1:20).

MyApple Weekly w iTunes Store.