Caudabe to jedna z moich ulubionych marek produkujących obudowy dla smartfonów. Po wprowadzeniu przez Apple iPhone'a X oferta firmy powiększyła się o produkty dedykowane dla tego flagowego smartfona. Dzisiaj przedstawię dwa modele - The Sheath, który jest kontynuacją serii oraz Lucid Clear - nowość w ofercie.

O Produktach

Zacznijmy od The Sheath. Są to drugie najcieńsze obudowy w ofercie marki Caudabe - ich grubość to 0.90 mm. Jak w większości produktów Caudabe widzimy minimalistyczne i subtelne wzornictwo. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra ochrona urządzenia przy upadkach, co ma dość duże znaczenie przy iPhone'ie X, który jest cięższy i ma dwie strony szklane. Obudowy dostępne są w pięciu kolorach: Black, Navy oraz Red.

Druga z prezentowanych pozycji to nowość w ofercie firmy - Lucid Clear. Są to wyjątkowo smukłe i przezroczyste obudowy wykonane z polimeru odpornego na uderzenia. Lucid Clear jest idealnym rozwiązaniem do ochrony przed codziennymi upadkami. Poprzez to, że jest przezroczyste pokazuje elegancki kształt i wykończenie iPhone'a X z wszystkimi jego szczegółami. Model dostępny jest w trzech odcieniach - klasycznym przezroczystym oraz dwoma przezroczystymi z metalicznymi wykończeniami.

Wykonanie

Obudowy The Sheath wykonane są z żelowego, elastycznego polimeru, który producent nazywa ShockLite™. Materiał ten ma za zadanie absorbować wstrząsy wynikające z upadków telefonu. Tworzywo jest przyjemne w dotyku, dość miękkie i ma bardzo dobrą przyczepność z podłożem. Lucid Clear wykonane są z tego samego polimeru termoplastycznego, które zostało użyte w szkle kuloodpornym.

Trzeba zwrócić uwagę na pieczałowitość z jaką firma Caudabe produkuje swoje obudowy. Są one naprawdę świetnie wykonane. Bardzo dokładnie przylegają do telefonu i przyjemnie się je zakłada. Wszystkie wycięcia na porty czy obiektywy trafiają idealnie w punkt. Delikatnie wystający rant od frontu zabezpiecza ekran przed kontaktem z podłożem, dzięki czemu zmniejsza się możliwość zarysowania ekranu gdy położymy telefon frontem.

Poniżej przedstawiam zdjęcia kilku wariantów kolorystycznych:

The Sheath:

Lucid Clear:

Cena dla obydwu modeli to 24,95 $ za sztukę.

Więcej informacji na stronie producenta: www.caudabe.com