Okres przedświąteczny jest zwykle bardzo intensywny zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Z jednej strony trzeba zamknąć sprawy i projekty przed końcem roku, z drugiej zaś przygotować się do Świąt, a to oznacza wielkie porządki, no i oczywiście zakupy, także - a może przede wszystkim - prezentów. Pobierz MyApple Magazyn 6/2017

Co roku wiele osób obiecuje sobie, że prezenty pod choinkę kupi czy przygotuje dużo wcześniej, ale doskonale wiemy, że co roku biegają one po sklepach jeszcze dzień przed Wigilią. To m.in. z myślą o takich właśnie spóźnialskich - a więc także i o nas samych - oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer naszego magazynu.

Podsuwamy tym z Was, którzy jeszcze nie zdecydowali się, co kupić, nasze pomysły na prezenty. Nie zapominamy jednak także o dawce dobrej lektury na okres świąteczny, kiedy wreszcie można będzie odsapnąć.

W imieniu całej redakcji życzę Wam, Drodzy Czytelnicy, spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku.

Pobierz MyApple Magazyn 6/2017

Magazyn MyApple w Issuu