Wysyp różnego rodzaju akcesoriów ochronnych, etui i case'ów dla telefonów Apple sprawia, że ciężko się zdecydować na konkretny model. Zawsze staram się opisywać te, które uważam za bardzo dobrze wykonane i eleganckie. Dzisiaj przedstawię etui marki Twelve South, które jest wykonane z wysokiej jakości skóry.

Opisywany model Twelve South dostępny jest w siedmiu odcieniach skóry - czarnym, koniakowym, ciemnoszarym, jasnoszarym, granatowym, czerwonym oraz prezentowanym przez nas - beżowym.

Etui jest naprawdę bardzo precyzyjnie wykonane i ma solidny szkielet. Po odpakowaniu czuć niesamowity zapach. Od razu wiemy, że jest to skóra "premium". RelaxedLeather od wewnątrz został wyłożony delikatną, pięciowarstwową powłoką z mikrofibry, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasz smartfon się porysuje. Jak pisze producent - podczas produkcji etui poddaje się procesowi ręcznego polerowania wzdłuż krawędzi i rogów, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

Jeśli chodzi o stylistykę produktów spod znaku Twelve South to charakteryzuje je elegancja w nowoczesnym wydaniu. Firma stawia na proste formy, które zestawione z fakturą naturalnej skóry, dają połączenie na które zwrócą uwagę zarówno miłośnicy współczesnego designu, jak i ci, którzy cenią sobie klasykę. Warto też pamiętać, że cechą produktów skórzanych jest ich "nabieranie charakteru" z upływem czasu - etui wygląda rewelacyjnie po wyjęciu z pudełka, natomiast jeszcze lepiej będzie wyglądać po kilku miesiącach.

Etui Twelve South są dostępne w Sklepie MyApple również dla innych modeli iPhone'ów.