Kilka dni temu magazyn Time udostępnił tegoroczną edycję najlepszych gadżetów technologicznych. W 2017 roku wśród najlepszych znalazły się iPhone X i Apple Watch Series 3.

iPhone X zajął miejsce drugie, przegrywając z konsolą Nintendo Switch. Time pochwalił go za bezramkowy ekran oraz skaner twarzy FaceID, który pozwala na wykorzystanie go w o wiele bardziej kreatywny sposób niż prostsze rozwiązanie w najnowszych smartfonach Samsunga, m.in. przez takie programy jak Snapchat czy Warby Parker. Godne uznania są także świetny aparat fotograficzny, długość pracy na baterii oraz forma urządzenia, które jest mniejsze od iPhone'ów Plus mając przy tym większy ekran.

Apple Watch Series 3 zajął miejsce dziewiąte. Magazyn Time zwrócił uwagę, że urządzenie to w końcu pozwala na zostawienie iPhone'a w domu, choć oczywiście nie chodzi o to, by zastąpił on telefon. W środku znalazł się nowy procesor i specjalny biometryczny wysokościomierz, pozwalający na mierzenie liczby stopni pokonywanych w ciągu dnia.

Dziesięć najlepszych technologicznych gadżetów 2017 roku według magazynu Time (linki do ich recenzji na MyApple):

  1. Nintendo Switch
  2. iPhone X
  3. Microsoft Surface Laptop
  4. DJI Spark
  5. Samsung Galaxy S8
  6. Super Nintendo Entertaiment System (SNES) Classic
  7. Amazon Echo
  8. Xbox One X
  9. Apple Watch Series 3
  10. Sony Alpha A7R III

Źródło: Time