Podróżowanie z przenośnymi urządzeniami może być problematyczne, ponieważ trzeba pamiętać o zabraniu odpowiedniej ilości ładowarek. Firma Innergie wprowadziła produkt, który umożliwia ładowanie komputera oraz smartfona z jednego zasilacza.

PowerJoy 30C to 30-watowa ładowarka z portem typu USB-A oraz USB-C (Power Delivery). Obudowa z zaokrąglonymi rogami została wykonana z białego, mocnego, błyszczącego plastiku. Na froncie akcesorium widnieje nazwa firmy „Innergie” oraz niebieska dioda, która sygnalizuje podłączenie do prądu. Na jednym z boków znajdują się wyżej wspomniane porty. Zostały one umieszczone obok siebie, jednak nie utrudnia to podpinania kabli. Waga akcesorium to zaledwie 96 gramów.

Innergie Power Joy 30C

W zestawie oprócz ładowarki znajdują się trzy wymienne adaptery do gniazdek oraz zatyczka chroniąca wystające bolce. Wtyczki są zgodne ze standardem europejskim, brytyjskim oraz amerykańskim. Dzięki temu akcesorium może być wykorzystane w większości państw na świecie. Dodatkowo końcówki można przekręcać co 90 stopni. Pozwala to uniknąć kolizji z innymi wtyczkami, które mogą być podpięte w sąsiednim gnieździe.

Innergie Power Joy 30 C

Należy pamietać, że wtyczki nie mają uniwersalnego systemu montowania. Ewentualnie zgubienie jednej z nich, będzie skutkowało utrudnionym nabyciem zamiennika.

Ładowarka PowerJoy 30C wyróżnia się na tle konkurencji dzięki systemom SmartBoost oraz InnerShield. Pierwszy z nich pozwala na automatyczne dobranie napięcia, dzięki czemu prędkość ładowania urządzenia jest odpowiednio zoptymalizowana. Natomiast InnerShield zapewnia ochronę przed przepięciem oraz zbyt wysokim napięciem i natężeniem.

Innergie Power Joy 30C złącza

Czas ładowania MacBooka z wykorzystaniem PowerJoy jest niemal taki sam jak w przypadku dołączonej do komputera ładowarki (oczywiście o ile podłączony jest tylko komputer). W przypadku jednoczesnego ładowania komputera oraz iPhone'a 7, czas ładowania MacBooka wydłużył się o około 50 minut (przy ładowaniu od 39% do 100% w trakcie użytkowania komputera). Naładowanie 12-calowego MacBooka lub iPhone'a 7 Plus zajmuje około dwóch godzin (od 0 do 100%).

Innergie Power Joy 30C

PowerJoy 30C został wyceniony na 199 złotych. Po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta, gwarancja zostanie wydłużona do trzech lat. Osoby, które kupią ładowarkę, otrzymają w gratisie podróżny futerał. Można w nim umieścić między innymi kable, zasilacze czy inne akcesoria.

Innergie Travel Power Case

Innergie Travel Power Case