Wychodząc z domu pamiętamy aby zabrać telefon, portfel, dokumenty … i jeszcze pewnie parę niezbędnych „drobiazgów”. Czy musimy szukać tego wszystkiego jeśli chcemy szybko wyskoczyć do pobliskiego sklepu? Naprzeciw takim właśnie dylematom wyszli producenci etui RelaxedLeather.

Big 5e6c50c3 40ac 4546 badd 0570fdb693d5

Etui jest eleganckie i dobrze wykonane. Nie wygina się i ciasno otula iPhone’a, zapewniając mu właściwą ochronę. Dzięki dwóm kieszeniom możemy zawsze mieć ze sobą, poza telefonem, kartę płatniczą oraz dowód. W dzisiejszych czasach w większości miejsc zapłacimy używając karty. Tych, którym w tym momencie przyszło na myśl, że takie rozwiązanie może być niebezpieczne w przypadku kart zbliżeniowych, uspokajam, że kartą umieszczoną w etui razem z telefonem nie da się dokonać transakcji zbliżeniowej. Zwiększa to bezpieczeństwo naszych finansów w przypadku noszenia telefonu na przykład w kieszeni spodni.

Etui, które otrzymałem do recenzji przeznaczone jest dla iPhone 7 Plus , jednak równie dobrze może służyć użytkownikom iPhone 6s Plus (sprawdziłem to na własnym telefonie). Nawet różnica w wycięciach na obiektywy nie powoduje żadnych problemów przy wykonywaniu zdjęć iPhonem 6s plus.

Etui z kieszeniami na karty firmy TwelveSouth ułatwi nam codzienne funkcjonowanie i pozwoli zawsze mieć ze sobą to, co najpotrzebniejsze w jednym niewielkim zestawie.

Podsumowanie

Zalety: * przyjemna w dotyku skóra,

  • dopasowana ochrona telefonu,

  • dobrze trzyma się w dłoni.

Wady:

  • ciasne kieszenie na karty,

  • podczas zakładania/zdejmowania etui trochę trzeszczy,

  • dość łatwo się rysuje

  • niezbyt wygodna obsługa przycisków głośności.

Etui Twelve South RelaxedLeather dla iPhone'ów 8 Plus i 7 Plus dostępne jest w sklepie MyApple w cenie 222 zł.

Pełna oferta sklepu MyApple etui Twelve South RelaxedLeather dla różnych modeli iPhone'ów.