Wychodząc z domu pamiętamy aby zabrać telefon, portfel, dokumenty … i jeszcze pewnie parę niezbędnych „drobiazgów”. Czy musimy szukać tego wszystkiego jeśli chcemy szybko wyskoczyć do pobliskiego sklepu? Naprzeciw takim właśnie dylematom wyszli producenci etui RelaxedLeather.

Etui jest eleganckie i dobrze wykonane. Nie wygina się i ciasno otula iPhone’a, zapewniając mu właściwą ochronę. Dzięki dwóm kieszeniom możemy zawsze mieć ze sobą, poza telefonem, kartę płatniczą oraz dowód. W dzisiejszych czasach w większości miejsc zapłacimy używając karty. Tych, którym w tym momencie przyszło na myśl, że takie rozwiązanie może być niebezpieczne w przypadku kart zbliżeniowych, uspokajam, że kartą umieszczoną w etui razem z telefonem nie da się dokonać transakcji zbliżeniowej. Zwiększa to bezpieczeństwo naszych finansów w przypadku noszenia telefonu na przykład w kieszeni spodni.

Etui, które otrzymałem do recenzji przeznaczone jest dla iPhone 7 Plus , jednak równie dobrze może służyć użytkownikom iPhone 6s Plus (sprawdziłem to na własnym telefonie). Nawet różnica w wycięciach na obiektywy nie powoduje żadnych problemów przy wykonywaniu zdjęć iPhonem 6s plus.

Etui z kieszeniami na karty firmy TwelveSouth ułatwi nam codzienne funkcjonowanie i pozwoli zawsze mieć ze sobą to, co najpotrzebniejsze w jednym niewielkim zestawie.

Podsumowanie

Zalety: * przyjemna w dotyku skóra,

  • dopasowana ochrona telefonu,

  • dobrze trzyma się w dłoni.

Wady:

  • ciasne kieszenie na karty,

  • podczas zakładania/zdejmowania etui trochę trzeszczy,

  • dość łatwo się rysuje

  • niezbyt wygodna obsługa przycisków głośności.

Etui Twelve South RelaxedLeather dla iPhone'ów 8 Plus i 7 Plus dostępne jest w sklepie MyApple w cenie 222 zł.

Pełna oferta sklepu MyApple etui Twelve South RelaxedLeather dla różnych modeli iPhone'ów.