Sprzedaż w Polsce zegarka Apple Watch trzeciej generacji rozpoczęła się 29 września. Pierwsze dostawy zegarków Apple Watch GPS odbyły się na początku tego tygodnia, natomiast zegarek w wersji Nike+ dostarczono pierwszym klientom dopiero w piątek (6 października). Mój egzemplarz dotarł w piątek popołudniu, jednak z powodu wyjazdu, odebrałem go dopiero w niedzielę późnym wieczorem.

Big d84613bb 6ffb 4c29 8f66 7f8d94fadb21

Apple Watch w wersji Nike+ charakteryzuje się czarnym pudełkiem, specjalną wersją silikonowego paska z dziurkami oraz logiem Nike z dodatkowym plusem na spodzie koperty zegarka, na pasku oraz na pudełku.

W zestawie oprócz zegarka znajduje się metrowy kabel magnetyczny, służący do ładowania akcesorium, ładowarka 5W, krótka instrukcja oraz dodatkowy, mniejszy pasek w rozmiarze S/M. Bezpośrednio przy zegarku mieści się pasek w rozmiarze M/L. Dodatkowo na papierowej „kopercie” znajduje się napis Designed for athlets by Apple and Nike.

Na górze Apple Watch 3, na dole Apple Watch 0.

Po uruchomieniu zegarka, należy telefon zbliżyć do akcesorium, kliknąć Połącz i zeskanować mgiełkę przy pomocy obiektywu w telefonie. Następnie trzeba wybrać czy chce się skonfigurować zegarek jako nowy czy wgrać kopię zapasową (o ile ktoś wcześniej miał zegarek Apple Watch). Po przejściu wszystkich etapów konfiguracji, urządzenie synchronizuje się z telefonem. W tym momencie na ekranie zegarka wyświetlają się porady związane z przyciskami znajdującymi się w zegarku.

Na swoim profilu na Twitterze będę prezentował dane dotyczące zużycia baterii, wydajności.