Dużo, bardzo dużo czasu upłynęło od ostatniego Keynote Apple. Dzięki temu mieliśmy trochę czasu, aby z dużym dystansem spojrzeć na nowe sprzęty. W najnowszej MacGadce rozkładamy na części pierwsze nowe Apple TV 4K, nowego Apple Watcha i oczywiście dwa nowe iPhone'y.

Z perspektywy czasu bardzo doceniamy iPhone'a 8, który być może na prezentacji "nie zabłysnął", ale produkt ten bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu. Z niecierpliwością także czekamy na nowego X-a. Z jednej strony niektórzy z nas tęsknią za Touch ID, inni z kolei twierdzą, że powrotu do tej technologii już nie będzie i że Face ID to jest przyszłość i jedyny słuszny kierunek rozwoju.

Linki to artykułów, o których mówimy w odcinku:

Ten odcinek MacGadki poprowadzili dla Was: Michał Masłowski, Miłosz Staszewski z k7. Naszym gościem był Maciej Nowakowski.

Nasze profile w mediach społecznościowych:

Koniecznie subskrybujcie MacGadkę w iTunes!


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019