W Apple Music swoją premierę będą miały kolejne dokumentalne filmy muzyczne w tym ten poświęcony artystce Pink i pracom poświęconym nad jej najnowszym albumem.

Big 5047cc13 48b9 434b 888a 49ea6f4a0224

W filmie zatytułowanym „On the Record: Pink - Beautiful Trauma” przedstawione zostały kulisy pracy nad płytą „Beautiful Trauma”, znalazł się w nim też wywiady z muzykami jak i samą artystką oraz fragmenty koncertu w The Theater at Ace Hotel w Los Angeles.

Ten dokumentalny film muzyczny zadebiutuje w Apple Music 13 października, a więc w dniu premiery albumu „Beautiful Trauma”.

Pink to artystka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Nie jestem jej wielkim fanem, ale doceniam twórczość i rockowy zadzior w jej piosenkach, także tych popowych. Dlatego z ciekawością obejrzę ten film, kiedy tylko pojawi się w Apple Music.

Kolejnym muzycznym filmem dokumentalnym, który pojawi się w Apple Music będzie „Bang! The Bert Berns Story”, opowiadający historię jednego z najważniejszych autorów piosenek i producentów muzycznych w latach 60. ubiegłego wieku.