Produkty Apple należą do jednych z najbardziej niezawodnych urządzeń na świecie, co nie znaczy, że w ogóle nie ulegają uszkodzeniom. Rozbita szyba w iPhonie czy Apple Watchu, uszkodzony MacBook czy iMac? W rozwiązaniu różnych Waszych problemów z urządzeniami Apple pomoże iWorldService - Apple Authorised Service Provider.

iWorldService mieści się w centrum Warszawy w budynku Atrium International, co zapewnia łatwy dostęp właściwie z każdego punktu w Warszawie. Serwis posiada przestronną przestrzeń dla oczekujących klientów zapewnia też darmowy dostęp do internetu przez WiFi. Na miejscu można też zaopatrzyć się w akcesoria firm Apple, UAG, 3MK, Artwizz, drony Propel, głośniki i słuchawki JBL oraz ładowarki marki TYLT.

Aby oddać sprzęt do serwisu nie trzeba koniecznie jechać do Warszawy. iWorldService świadczy także usługi typu door to door, umożliwiając wysłanie urządzenia kurierem po wypełnieniu formularza na stronie internetowej.

Jako autoryzowany serwis Apple, iWorldService świadczy m.in. usługi wymiany ekranów w iPhone'ach z zachowaniem gwarancji Apple. Tego typu naprawa wykonywana jest na poczekaniu, a czas jej trwania to zwykle około dwóch godzin.

W portfolio usług serwisowych znajdują się wszystkie produkty Apple, a więc: komputery Mac, iPady, iPhone'y, zegarki Apple Watch (w tym Apple Watch Nike+), iPody, Apple TV i akcesoria muzyczne Beats.

Wszelkie naprawy wykonywane są przez certyfikowanych techników z użyciem oryginalnych części i profesjonalnych narzędzi. iWorldService to firma z ogromnym doświadczeniem, swoje profesjonalne usługi świadczy od ponad 17 lat. Jest też oddziałem międzynarodowej firmy serwisowej SBE.

Zapraszamy na stronę iworldservice.pl oraz na profil iWorldService na Facebooku.