Eric Migicovsky znany jest przede wszystkim ze swojego start-upu Pebble i smart zegarków tej marki. Jesienią ubiegłego roku Pebble zostało kupione przez Fitbita. Migicovsky nie zasypiał jednak gruszek w popiele. W serwisie Kickstarter (w którym ufundowane zostały też zegarki Pebble) ruszyła kampania jego kolejnego produktu - obudowy do iPhone'a z ładowarką i etui na słuchawki AirPods.

Produkt o nazwie PodCase ma rozwiązać kilka różnych problemów, od wspólnego ładowania jednym kablem iPhone'a i słuchawek, po jedno etui na oba urządzenia i baterię do ich ładowania. Ta ostatnia ma pojemność 2500 mAh, która wystarczyć ma do pełnego naładowania iPhone'a 7 lub czterdziestu ładowań słuchawek. Ładowanie baterii odbywa się za pośrednictwem złącza USB-C. Oczywiście obudowa zapewnia też do pewnego stopnia ochronę dla iPhone'a i słuchawek.

Obudowa ma być dostępna w dwóch rozmiarach - dla iPhone'a 7 i 7 Plus. Są też plany na wersję przeznaczoną dla iPhone'a 8.

W serwisie Kickstarter PodCase kosztuje 79 dolarów. Kiedy pojawi się w oficjalnej sprzedaży, za to akcesorium trzeba będzie zapłacić 99 dolarów. Pierwsze egzemplarze mają trafić do fundatorów w lutym 2018 roku.

Źródło: PodCase


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.