Od premiery ostatniego MacBooka Pro minie niedługo rok. W tym okresie pojawiło się sporo produktów od firm produkujących akcesoria, które zostały zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. Czytelnicy, którzy śledzą artykuły wiedzą, że marka Incase to jedna z moich ulubionych firm produkujących peryferia dla sprzętu Apple. Tym razem przedstawię futerał ochronny Incase ICON, który charakteryzuje specjalne wzmocnienie o nazwie Tensaerlite.

O Produkcie

Jak już kiedyś pisałem – lubię testować produkty Incase. Wszyscy, którzy mieli do czynienia z tą marką wiedzą, że ich cały asortyment jest zawsze świetnie zaprojektowany i wykonany. Najlepszym tego świadectwem jest sam fakt, że na stronie Apple, w dziale akcesoria do Mac'a - te etui są rekomendowane na pierwszych miejscach listy. Bardzo estetyczne, proste opakowanie i pierwszy kontakt z materiałem sprawia, że od razu czujemy wysoką jakość produktu.

Futerał uszyty jest w 90 procentach z niedrącego się poliestru. Całość wykonano z niezwykłą starannością o czym mogą świadczyć takie detale jak wewnętrzna strona pokryta cienką warstwą delikatnej tkaniny przypominającej sztuczne futro. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nasz MacBook nie zostanie porysowany.

Z zewnątrz całość jest gładka. Konstrukcja została zaprojektowana głownie z naciskiem na trwałość i skuteczność. Jak podaje producent – cały grzbiet futerału wykonano w zaawansowanej technologii Tensaerlite, która w połączeniu z lekką ramką ochronną (tworzywo EVA) bardzo skutecznie pochłania siłę każdego uderzenia.

Rewelacyjnym jak dla mnie rozwiązaniem jest magnetyczne zamknięcie, które zapewnia dodatkową ochronę MacBook'a przed wysunięciem, a jednocześnie łatwy dostęp do jego portów. Nie ma tutaj żadnych suwaków na ekspres czy rzepów.

Futerał Incase ICON dla nowego MacBooka Pro sprzedawany jest w kolorze czarnym. Istnieją również modele dla starszych MacBooków oraz linii z ekranem 15" w innych odcieniach.

Cena: 74,90 EUR

Więcej informacji na stronie producenta: www.goincase.de