Czas od czerwca do września, czyli tegoroczne wakacje, to niemal podróż DeLoreanem z dość już odległej przeszłości, a więc czerwca 2007 roku, do całkiem bliskiej przyszłości - zbliżającego się września. Te 10 lat spina oczywiście iPhone i system iOS. Przeczytacie o nich dużo w bieżącym numerze. Pobierz MyApple Magazyn 4/2017

O swojej przygodzie z iPhone'ami, która z punktu widzenia MacWyznawcy - weterana naszego środowiska - nie jest aż tak odległą historią, opowiada Jaromir Kopp. Z kolei Marek Gawryłowicz przegląda najdziwniejsze patenty związane z iPhone'em. Michał Masłowski natomiast uznaje to urządzenie produktem XXI wieku. Dlaczego? Przeczytacie oczywiście w jego artykule. W przyszłość wybiega Grzegorz Świątek, zadając pytanie, czy iPhone znowu zrewolucjonizuje rynek smartfonów. Faktycznie bowiem ostatnią wielką rewolucją było jego pojawienie się w 2007 roku.

Kiedy zatrzymamy naszego „iDeLoreana” w teraźniejszości, warto z niego wyjść i zrobić kilka wakacyjnych zdjęć. O tym, dlaczego warto robić je właśnie iPhone'em, pisze Daniel Światły. Podczas wakacyjnych wędrówek czy wakacyjnej nudy przydadzą się aplikacje dla iPhone'a wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną. Pisze o nich w tym numerze Jacek Swoboda.

W imieniu całej redakcji życzę Wam miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn 4/2017

Magazyn MyApple w Issuu