Czy wakacje to tylko prażące słońce i wylegiwanie się plackiem na plaży? Oby nie! Wydawnictwo Rajd oraz studio Motivapps chcą zachęcić Was do alternatywnego sposobu wypoczynku i przespacerowania się po ciekawych zakątkach Wyspy Wolin, wydając pierwszy polskojęzyczny przewodnik turystyczny dla iPhone.

Aplikacja jest mobilną wersją świetnego przewodnika autorstwa Marcina Zamorskiego. Twórcy twierdzą, że dzięki właściwościom technicznym produktu Apple podróżowanie nigdy nie było tak proste i przyjemne. Z wykorzystaniem GPS i naniesionych na Google Maps szlaków możemy bardzo szybko zorientować się w terenie. Zostaniemy zapoznani z trasami wycieczkowymi i najciekawszymi miejscami na wyspie. Co więcej, autorzy przygotowali dla nas kilkanaście rozdziałów opisujących historię i przyrodę, a także zbiór praktycznych porad dotyczących poznawania kolejnych zakątków wyspy.

Bez wątpienia nasz mobilny przewodnik zachęca do długich spacerów, wycieczek rowerowych i odkrywania historii Wyspy Wolin. Dla tych, którzy chętnie przyjechaliby w te okolice mamy kody do darmowego pobrania aplikacji - spieszcie się, jest ich tylko sześć. Otrzymają je autorzy najciekawszych komentarzy pod tym newsem. Zwycięzców wybierzemy 14. sierpnia.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie aplikacji.

Aplikację można pobrać tutaj.