Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia prototypu iPhone'a 8 pozbawionego przycisku Home, którego wzornictwo odpowiadało rysunkom urządzenia z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym z tyłu obudowy. Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie palety z przednimi panelami, takimi jak we wspomnianym prototypie.

Paleta znajdować się miała w przesyłce wysłanej do Apple, która została otworzona przez pracownika firmy spedycyjnej podczas inspekcji bezpieczeństwa i kontroli celnej. On ma być też autorem poniższego zdjęcia.

Opublikował je na Twitterze Benjamin Geskin, który przyznaje, że nie za bardzo wierzy w to, by tak ostatecznie wyglądał iPhone 8. Możliwe, że jest to po prostu jeden z kilku testowanych prototypów. Możliwe też, że tego typu „przypadkowe” wycieki są częścią działań dezinformacyjnych ze strony samej firmy Apple.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że najnowsze spekulacje mówią o tym, że iPhone 8 może w ogóle być pozbawiony czytnika linii papilarnych Touch ID, a wyposażony w zaawansowany skaner 3D twarzy i tęczówki oka.

Źródło: Twitter / Benjamin Geskin


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.