Według Ming-Chi Kuo, jeszcze w tym roku na rynek trafią trzy nowe iPhone'y – 7s, 7s Plus oraz 8. Ostatnie z wymienionych urządzeń ma mieć najlepszy stosunek wielkości ekranu do powierzchni przedniego panelu z wszystkich smartfonów dostępnych obecnie w sprzedaży.

„Wypełnienie” przedniej powierzchni iPhone'a 8 ekranem OLED w tak dużym stopniu ma być możliwe dzięki zastosowaniu swego rodzaju wycięcia na kamerę i głośnik, a także wykorzystaniu technologii umożliwiającej integrację „przycisku” Home z wyświetlaczem.

Jak informuje Kuo, z ekranem nowego smartfona Apple zostanie zintegrowany tylko „przycisk” Home, a nie czytnik linii papilarnych. Ten ma pojawić się z tyłu obudowy lub w jeszcze innym miejscu na powierzchni urządzenia. Zespolenie z wyświetlaczem nastąpi dopiero w przyszłości.

iPhone 8 ma zostać wyposażony w ekran OLED o powierzchni 5,8", jednak tylko 5,2" ma ze względu na zagięcie pełnić rolę użytkową. Urządzenie zadebiutuje w wersji z 64 i 256 GB pamięci wewnętrznej i otrzyma kamerę 3D. Jego premiery należy spodziewać się wczesną jesienią tego roku.

Źródło: 9TO5MAC


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.